Przedostatni guzik

   Wiemy, wiemy- wszyscy zaraz zaczną pytać o schematy tras, o przepaki, sprzęt potrzebny i takie tam. Nie ma strachu, może nawet dzisiaj wieczorem pojawią się stosowne komunikaty... Ale spieszymy poinformować, że przede wszystkim gotowość do boju zgłosiły nasze służby sprawozdawcze. Po cóż bowiem byłoby napierać kilkadziesiąt godzin, gdyby nie można się potem było pochwalić, prawda?

 Zatem - tak zwane platformy komunikacyjne czekają w pogotowiu. Niektóre już wykorzystywaliśmy przy podobnych okazjach; inne dopiero się sprawdzą. Tak, czy inaczej - będzie można podglądać, co się na zawodach dzieje. Od początku - do końca. Ze specjalną dedykacją dla tych, którzy jednak (mimo wcześniejszych zapewnień) nie zdecydowali się na udział w Rajdzie...

 Ale, ale. Docierają do nas (tzn. orgów) sygnały od różnych osób, które tak w sumie to by chciały wystartować - ale jakoś nie potrafią się porozumieć i znaleźć partnera. Przypominamy, że na stronie działa portal randkowy - no i na naszym fb też można umieszczać stosowne anonse... Zgłaszać się nadal można, naprawdę szkoda opuścić te zawody. Tak nam się przynajmniej wydaje.